Skip to main content
Topic: Otter Browser and scroll (Read 2175 times)

Otter Browser and scroll

Hi all welcome.  :)
I do not speak English. :(   That's why I write, polish. ;)

My problem:

Do czasu powstania (mniej więcej) bety Otter Browser, gdy klikałem kółkiem od myszy w link zawarty na stronie, otwierała mi się nowa zakładka. Obecnie niestety otwiera mi się druga sesja Ottera. Czyli zamiast zakładki, nowe okno. Próbowałem to rozwiązać na różne sposoby, ale nadal niestety jest tak samo. W alfie Otter otwierał zakładkę, a nie nowe okno jak obecnie.
Czy jest to chwilowy, techniczny problem i mam spokojnie czekać? Czy można to rozwiązać już obecnie, tylko ja nie wiem jak?

Greetings to all users Otter Browser. :)

PS. Emdek tworzysz rzecz genialną. Od początku kibicuję rozwojowi Wydry. Vivaldi choć niezły, nie może się równać z Twoją przeglądarką. :) Moim zdaniem to Wydra kontynuuje linię Opery 12x. Vivaldi chyba za bardzo skręcił w stronę obecnych trendów i gdzieś zagubił operową "boską" iskrę. ;)


Re: Otter Browser and scroll

Reply #1
@kwaku1, sprawdź czy masz zaznaczone w Preferencjach "Otwieraj nowe karty zamiast nowych okien".

PS. Emdek tworzysz rzecz genialną. Od początku kibicuję rozwojowi Wydry.

Hehe, robimy co możemy (w końcu mamy zespół, choć może mały, ale już wystarcza na liczbę mnogą), żeby pogodzić klasyczne rozwiązania z nowoczesnością. ;-)
Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.
The time has come, the high time, to destroy hatred in oneself.

Re: Otter Browser and scroll

Reply #2
Just do not know where to put it but Otter gets better and faster. I use it to watch movies as it works fluently, other browsers sometimes clog when using flash add-on.
Emdek, from my perspective (not a newbie, and not a power user) I need stability, a full compatibility with most of business websites/portals and speed. And I think if you go into that direction Otter would prevail over others.
Huh, LinkedIn now works, at least some main options. :)

Re: Otter Browser and scroll

Reply #3

@kwaku1, sprawdź czy masz zaznaczone w Preferencjach "Otwieraj nowe karty zamiast nowych okien".


Chyba się zapadnę pod ziemię ze wstydu. Oczywiście, że problem krył się tutaj. Dzięki. :)
Podczas, któregoś kolejnego nadinstalowania nowej wersji, albo podczas grzebania w Otterze po piwie, nie zauważyłem że zmieniłem podstawową sprawę. :)


Hehe, robimy co możemy (w końcu mamy zespół, choć może mały, ale już wystarcza na liczbę mnogą), żeby pogodzić klasyczne rozwiązania z nowoczesnością. ;-)


Świetnie, że jeszcze ktoś Ci pomaga.

Pozdrawiam serdecznie. :)

Re: Otter Browser and scroll

Reply #4
@Pref, QtWebEngine backend will bring greater compatibility, almost everything that works in Chrome should work there.

@kwaku1, kiedyś był tam błąd w tłumaczeniu, który odwracał sens działania tej opcji, może kiedyś to przełączyłeś jeszcze przed poprawką. ;-)
Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.
The time has come, the high time, to destroy hatred in oneself.